,,Šok į tėvų klumpes”

Profesinis veiklinimas – neatsiejama ugdymo dalis, kuri mokiniams padeda aktyviai susipažinti su įvairiomis darbo galimybėmis, profesijų ypatumais. Taip vaikai kaupia žinias, ugdo profesinę motyvaciją bei pradeda planuoti būsimą karjerą. Iniciatyva „Šok į tėvų klumpes“ – tai galimybė, suteikianti moksleiviams progą apsilankyti pačių artimiausių asmenų darbovietėse, pažinti tėvelių ir kitų artimųjų profesijas, matyti juos darbo aplinkoje.

Birželio 7 d. 3 b klasės mokinio tėtis Bogdan Tiuchtij, A 320 orlaivio vadas, vedė 3 b ir 4 b klasių mokiniams pažintinį renginį apie savo profesiją. Buvo neįprasta ir įdomu. Vaikai padėjo kapitonui-lakūnui paruošti lėktuvą skrydžiui, apskaičiuoti tam reikalingas kuro atsargas, nustatyti skrydžio Vilnius-Londonas grafiką ir net padėjo apskaičiuoti skrydžio laiką. Taip pat mokiniai grožėjosi vienu iš populiariausių Anglijos simbolių Didžiojo Beno bokštu.

Tai buvo nepakartojamas nuotykis! Už kurį mes labai dėkingi A 320 orlaivio vadui – Bogdanui Tiuchtij.

Pradinių klasių vyr. mokytoja J. Ščiglo