Iniciatyva „ Šok į tėvų klumpes“

Birželio 9 dieną moksleivių Ulos ir Monikos mama Janina buvo pakviesta į klasės valandėlę, kurios metu 5a ir 7a klasių mokiniai ir jų auklėtojos Laura Šablevičienė ir Renata Myškina išgirdo ir pamatė, kokia yra įdomi ir prasminga mergaičių mamos profesinė veikla. Žiūrėdami į rodomas skaidres, sužinojome apie tyrimo analitiko darbo pobūdį, supratome, kad pradžioje reikia sukurti ir įvertinti duomenų rinkimo metodus, o paskui pateikti savo išvadas klientui. Mergaičių mama pasakojo, kad tyrimų analitikai vertina vartotojų pageidavimus, kad padėtų organizacijoms nuspręsti, kaip formuoti, reklamuoti ir perduoti savo produktus ir paslaugas. Sužinojome, kad norint dirbti tyrimo analitiko darbą reikalingos matematikos žinios.

Mokiniai, likus savaitei  iki planuojamos klasės valandėlės, turėjo užpildyti anketą, gautą iš mergaičių mamos ir į klausimus atsakyti anonimiškai. Pamokai einant į pabaigą , tam, kad mokiniai lengviau ir greičiau suprastų tyrimo analitiko darbo pobūdį, mergaičių mama Janina pristatė ir pakomentavo  visiems mokiniams jų užpildytų anketų rezultatus. Pasakojimas, iliustruotas paveikslėliais ir diagramomis, buvo labai įdomus, o be to ir naudingas, nes moksleiviai susipažino su nauja profesija, apie kurią dar nebuvo girdėję.

Nuoširdžiai dėkojame moksleivių Ulos ir Monikos mamytei  Janinai Kodz!

5a klasės auklėtoja Renata Myškina

7a klasės auklėtoja Laura Šablevičienė