Safari parkas

Š. m. birželio 13 d. 7b, 8b, 8a, 9a klasės mokiniai kartu su klasių auklėtojais ir tėveliais keliavo į Safari parką, kuris yra Anykščiuose. Keliavome penkiais automobiliais, todėl laikėmės visų saugumo reikalavimų.

Aptvertame 50 hektarų kalvų, miškelių, pelkių parke radome daugiau nei 200 gyvūnų – čia laisvai ganosi zebrai, danieliai, juodieji Afrikos stručiai, Highland raguočiai, lamos, alpakos, muflonai, asiliukai, velso poniai, kupranugariai, buivolai.  Pažvelgti į gyvūnų pasaulį iš arti ir be jokių gardų, lyg jie būtų laisvėje. Važiavome su trimis  Safari parko Defender, Pajero visureigiais  ir visai valandai leidomės į nepamirštamą Safari nuotykį.

Po nuotykio aplankėme Ukmergės senamiestį, kuris taip pat paliko neišdildomą įspūdį bei pietavome kavinėje miesto centre.

Kelionės metu, tiek mokiniai, tiek tėveliai ir mokytojai darė trumpus reportažus, kurie yra sudėti į vieną bendrą vaizdo įrašą: https://www.youtube.com/watch?v=9mG_AQMc32E

Dėkojame visiems, kurie kartu leidosi į šį nuostabų nuotykį!

Klasių auklėtojos K. Maloglazova

Olga Leontjeva-Kurčeikienė