Maloniai kviečiame Jus Rugsėjo 1-ąją (trečiadienį) į Mokslo ir žinių dienos šventę!

Mokslo ir žinių dienos šventė vyks klasėje atskirai tik su savo klasės vadovu. Už šventės – pirmosios pamokos organizavimą atsako klasių vadovai.

Saugumo tikslais mokinių tėvelių prašome mokinių palaukti mokyklos kieme. Vaikų reikės palaukti iki 1 val.

Susitikę su klasiokais bei mokytojais pasidžiaukite ir papasakokite vieni kitiems savo įsimintinos vasaros įspūdžius.

Siekdami saugumo prašome:

Mokinių mokyklos patapose (išskyrus priešmokyklinukus ir 1-4 klasių mokinius) dėvėti veido kaukes.

Primename, kad būtina darbuotojams, pedagogams, tėveliams (globėjams, rūpintojams) dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Lauke vyksiančioje šventėje, tarp dalyvių išlaikomas ne mažesnis kaip 1 metro atstumas.

Rugsėjo 1-osios šventė – pirmoji pamoka – vyks priskirtose klasėse. Kiekvienos klasės mokinius kieme pasitiks klasės vadovas, kuris pagal priskirtą laiką ir įėjimą ves į priskirtą kabinetą (Priedas). Kiekvienos klasės mokiniai į mokyklos pastatą įeis pagal priskirtus įėjimus. Po pamokos mokinius į kiemą pas tėvelius atlydės jų klasės vadovas.

ŠVENTĖS PROGRAMA

Mokyklos administracija