Integruota technologijų ir dailės paroda „Vasaros prisiminimai“

Rugsėjo pabaigoje mūsų mokyklos koridoriuje papuošė kūrybinė darbų paroda „Vasaros prisiminimai“.

Parodoje dalyvavo mūsų mokyklos 6b klasės mokiniai. Iš pradžių šeštokai buvo supažindinti su pamokos tema, buvo paaiškintos mišrių technikų bei idėjos galimybes. Tam, kad mokiniai galėtų sklandžiai įgyvendinti parodos idėją. Mokiniams šis užsiėmimas yra naudingas, nes reikalauja daug kruopštumo, susikaupimo, lavina smulkiąją motoriką bei jie išmoko nuosekliai įgyvendinti technologinius procesus.

Technologijų pamokos buvo integruotos su daile. Kiekvienas mokinys turėjo galimybę atskleisti savo meninį suvokimą ir netrukus išryškėjo pirmieji nuostabūs darbai.

Mokiniai sugebėjo puikiai atlikti savo kūrybinius užduotys ir papuošti mūsų mokyklos erdves!

Parengė technologijų ir dailės mokytoja metodininkė Edita Kazakevičienė