Išvyka į Alpakų fermą

Rugsėjo 28 dieną 2a, 4a ir 4b klasių mokiniai vyko į Alpakų fermą Trakų rajone Seimėnų kaime. Ten mažieji mokiniai turėjo galimybę pamatyti gražias alpakas. Ekskursijos metu išgirdo, iš kur kilo ir kaip į Lietuvą atkeliavo pirmosios alpakos, kuo ypatingi šie gyvūnai, kuo jie minta, kaip auginami ir kaip tarpusavyje bendrauja. Pasak ūkininko, alpakų vilna labai skiriasi nuo avies vilnos: ji švelnesnė, neturi riebalo, todėl neturi jokio specifinio kvapo ir tinka alergiškiems žmonėms bei vaikams. Alpakos labai draugiškos.

Prižiūrint šeimininkui, gyvūnus buvo galima pašerti, paglostyti, kartu nusifotografuoti. Smalsūs, jaukūs ir žaismingi gyvūnai sužavėjo ir mažus ir suaugusius kelionės dalyvius.

Pabuvę ramiame gamtos prieglobstyje, pamatę gražuoles alpakas, mokiniai grįžo namo labai geros nuotaikos ir kupini įspūdžių.

Pradinių klasių vyr. mokytoja Valentina Višniakova