Rudenėlio šventė

Ruduo dar šiltas ir švelnus, išmarginęs lapus, spalio 18 d. sukvietė 2b kl. vaikus į salę. Mokiniai, pasipuošę rudeniškomis karūnomis, su puikia nuotaika ir energija, šviečiant saulutei, dalyvavo rudenėlio šventės edukacinėje veikloje. Šventės tikslas – ugdyti mokinių bendravimo, emocijų suvokimo ir meninės srities gebėjimus bei tobulinti motyvacinę sistemą. Muzikinės programos metu talkino mokytojos: Gražina Čiurilaitė – muzikos mokytoja metodininkė ir Renata Tekorienė – šokio vyresnioji mokytoja.  Atskleisti emociniai, muzikiniai ir kiti raiškos gebėjimai. Visi džiaugėsi švente, patyrė spalvingą rudeninę nuotaiką ir puikius bendravimo bei bendradarbiavimo įspūdžius.

Organizatorė pradinio ugdymo mokytoja Tatjana Vorobjova

Video1