Paskaita „Tarptautinis ekonomikos žaidimas“

„Studentas vienai dienai“ – tradicinis Vilniaus universiteto renginys, kurio metu visi norintys gali išbandyti studento kėdę, patirti, kaip vyksta studijos aukštojoje mokykloje, artimiau susipažinti su dominančiomis studijų programomis ir stojimo tvarka.

Spalio 27d. Vilniaus Pavilnio pagrindinės mokyklos, 9b, 10a, 10b klasių mokiniai tapo studentais vienai dienai. Mokiniai vyko į Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetą Saulėtekio al. 9 Vilniuje.

Mokiniams buvo suteikta puiki galimybė pamatyti, kaip mokosi studentai, kokiose patalpose jie studijuoja. Susipažino su ekonomikos studijomis bei dalyvavo labai įdomiame ekonomikos žaidime, kurį mokiniai nusprendė suorganizuoti ir savo mokykloje.

Klasių vadovės: Kristina Maloglazova

Olga Leontjeva-Kurčeikienė