Išvyka į Vilniaus dailės akademiją

Spalio 27 dieną Vilniaus Pavilnio pagrindinės mokyklos 7b ir 8b klasių mokiniai aplankė Vilniaus dailės akademiją, kartu su savo auklėtojomis Janina Klimašauskaite ir Edita Kazakevičiene.

Vilniaus dailės akademija (trumpiau VDA) – seniausia ir didžiausia aukštoji universitetinė menų mokykla Baltijos šalių regione, įkurta 1793 metais. Akademija vykdo bakalauro, magistro ir doktorantūros studijas dailės, dizaino, architektūros ir dailėtyros srityse. Fakultetai veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Telšiuose. Juose kiekvienais metais studijuoja daugiau kaip 1500 studentų.

Mūsų septintokai kartu su aštuntokais turėjo galimybę pamatyti vaizduojamosios ir taikomosios dailės sritis, pajusti šiuolaikinio meno kvapą bei kelioms valandoms pabūti VDA studentais.

Išvyka į Vilniaus dailės akademiją mūsų mokiniams suteikė daug prasmingų pamąstymų apie menus ir padovanojo daug gerų šaltinių idėjoms.

Klasių vadovės: Edita Kazakevičienė

Janina Klimašauskaitė