Pradinukai smagiai šventė Užgavėnes

Užgavėnės – žiemos šventė, simbolizuojanti žiemos išvarymą siekiant prisišaukti pavasarį.

Vasario 23 d. mūsų mokykloje taip pat įvyko šita kasmetinė, tradicinė šventė. Rytas prasidėjo klasėse, kur mokiniai su mokytojomis prisiminė šventės papročius, tradicijas, pagrindinius personažus, aiškinosi kaip seniau, ir dabar švenčiama ši šventė.

Į salę sugužėjo mokyklos pradinukai pasipuošę kaukėmis, persirengę įvairiais personažais. Taip pat susirinko ir patys mažiausi mokyklos auklėtiniai – priešmokyklinių grupių vaikai. Mokiniai dar kartą susirinkusiems priminė Užgavėnių tradicijas. Tai skani ir labai smagi žiemos pabaigos šventė, skirta pabudinti žemę. Renginyje netrūko dainų, lietuvių liaudies šokių, žaidimų-ratelių, kartu su mažaisiais linksmai pabuvo ir mokytojos su direktore.

Po to klasėse visi vaišinosi savo atsineštais Užgavėnių blynais.

Garsus juokas, dainos, šokiai, kaukės – neabejotinai išgąsdins žiemą ir prikvies pavasarį!

Pradinių klasių vyr. mokytoja Aleksandra Narbut