Išvyka į Vilniaus Automechanikos ir verslo mokyklą

Vasario 23 dieną Vilniaus Pavilnio pagrindinės mokyklos 8b, 10a ir 10b  klasių mokiniai vyko į Vilniaus Automechanikos ir verslo mokyklą, esančią Geležinio Vilko g. 16, Vilniuje.

Šioje mokykloje buvo Atvirų durų diena. O tai puiki galimybė pamatyti bei patirti viską iš arti.

Mokiniai susipažino su profesiniu veiklinimu, su specialybių moduliais, apgyvendinimo galimybėmis, sužinojo apie mokymo programas stojantiems į 9 klasę bei po pagrindinės mokyklos.

Mūsų mokyklos auklėtiniams buvo parodyta BMW laboratorija. Tai Vilniaus Automechanikos ir verslo mokyklos lobis. Laboratorija, kuria mokykla didžiuojasi, atidaryta šiais metais.

Taip pat mokiniams buvo pasiūlyta ir siuvimo programos, su puikiomis galimybėmis mokytis po 12 klasės.

Atvirų durų renginio pabaigoje buvo parodytas mokyklos bendrabutis ir valgykla.

Visi mes likome patenkiti savo išvyka bei tokiu kompleksiniu automechanikos ir verslo pažinimu.

Informacinių technologijų vyr. mokytoja Kristina Maloglazova,

dailės ir technologijų mokytoja metodininkė Edita Kazakevičienė,