Mažieji lipdė vainikus

Mūsų mokyklos pirmame aukšte yra keramikos paroda ,,Vainikai”, kurioje eksponuojami 1-4 klasių vaikų sukurti molinukai. Tai mūsų mažųjų glazūruoti kūrybiniai darbai.

Iš pradžių mokiniai formavo plastiškuoju, pusiau sausu būdu pagrindą apskritimą, o vėliau gamino dekoravimo detales iš molio: eglutes, kojinytes, senius besmegenius, snaiges, angeliukus.

Iškeptus molinukus glazūravo teptuku norima spalva. Kūrinėliai buvo pradėti dar gruodžio mėnesį, o užbaigti sausį po mokinių atostogų. Kiekviename darbelyje matome daug įdėtos meilės ir kantrybės.

Atlikdami kūrybinius darbelius mokiniai susipažino su senomis ir naujomis tradicijomis, atlikimo būdais, medžiagomis, dekoravimo technikomis, panaudojimo galimybėmis. Įgijo darbų planavimo ir organizavimo patirties.

Visi mokiniai dirbo su įkvėpimu, o kūrybiniai darbeliai papuošė mūsų mokyklos erdves. Prašome pasigrožėti.

Keramikos vadovė

Edita Masevič