Keramikos kūrybinių darbų parodėlė ,,ŠV. VELYKŲ BELAUKIANT”

Keramika – seniausias ir nesenstantis amatas, išlaikęs reikšmę iki šių dienų globalioje bei dvasinėje kultūroje.

Kūrybinių darbų parodėlėje ,,Šv. Velykų belaukiant” dalyvavo 1-5 klasių mokiniai. Šiuolaikinis technologinis ugdymas yra suvokiamas kaip procesas, kuriame integruojama kūryba, kūrybinės idėjos bei jų praktinis įgyvendinimas. Be to, formuojami nauji įgūdžiai, gebėjimai, puoselėjamos vertybės ir ugdomas supratimas. Toks požiūris padeda ugdyti smalsią, mąstančią, kūrybingą, iniciatyvią ir atsakingą asmenybę.

Gamindami kūrybinius darbelius ,,Šv. Velykų belaukiant” Vilniaus Pavilnio mokyklos mokiniai susipažįsta su senomis ir naujomis tradicijomis, jų atlikimo būdais, darbo procesu, medžiagomis, dekoravimo technikomis, panaudojimo galimybėmis, pritaikymu ir priežiūra. Mūsų mokyklos auklėtiniai dirbo su įkvėpimu, o kūrybiniai darbeliai kovo 28 dieną papuošė mūsų mokyklos erdves.

Paruošė keramikos vadovė Edita Kazakevičienė

20180328_122217(1)