Edukacinė išvyka „Zarasai-Daugpilis“

Birželio 12 dieną Pavilnio pagrindinės mokyklos pažangiausi 4-9 klasių mokiniai išvyko į kelionę po žinomiausias Zarasų ir Daugpilio vietoves.

Kelionę pradėjome nuo apsilankymo ežerų krašte – Zarasuose. Laikas neprailgo, kadangi mus visus džiugino vingiuotas kelias, primenantis kalnų serpantiną. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su šio krašto plačiašakiu milžinu senoliu – Stelmužės ąžuolu. Be to, mokyklos ugdytinius pradžiugino Zarasų apžvalgos ratas, iš kurio galėjo pasigrožėti ežerų salomis, vadinamomis Europos šalių vardais: Anglija, Italija, Putinu. Ypač mokytojai negalėjo atitraukti moksleivių nuo siūbuojančio tilto, kurį skalavo ežero bangos.

Išvyka pratęsėme antrajame pagal dydį Latvijos mieste – Daugpilyje. Daug teigiamų emocijų paliko pasivaikščiojimas miesto takeliais. Vietinė miesto gidė papasakojo įdomių legendų apie Daugpilio pasididžiavimą – gynybinę pilį, kuriai pamatus padėjo Ivanas Rūstusis. Paskutinis apsilankymas vyko iliuzijų muziejuje „Zino“, kuriame mokiniai  galėjo pasinerti į paslaptingą, kupiną netikėtumų pasaulį.

Praturtinti naujų įspūdžių mokiniai grįžo į Vilnių puikios nuotaikos ir kupini džiaugsmo.

20180612_112232Nuotraukas galite pamatyti čia.