Sveikatingumo ir sporto diena

Birželio 8 dieną mūsų mokykloje vyko sveikatingumo ir sporto diena. Šventės tikslas – skatinti mokinius būti fiziškai aktyviems. 9 valandą ryto mažesni ir vyresni mokiniai bei mokytojos susirinko mokyklos sporto salėje. Tą dieną sulaukėme svečių iš Vilniaus Vilnies pagrindinės mokyklos. Tai buvo puiki proga bendradarbiauti mokiniams ir mokytojams, bei linksmai praleisti laiką kartu.

Šventė prasidėjo nuo šokio, 7b klasės mergaitės (Ana Kurilčik, Olesia Podberzka, Glorija Juškevič; Monika Varpiotaitė, Evpraksiya Sinyavskaya, Katrina Kudriašova) sušoko šokį ir visi dalyviai smagiai kartojo.

Vaikai varžėsi įvairiose sportinėse rungtyse: estafečių, daugiakovės, futbolo, tinklinio, krepšinio, stalo teniso, šaškių bei kvadrato.

Linksmųjų estafečių rungtyje varžėsi 5a/5b, 6a/6b klasės ir svečių komanda. Lydimi smagaus juoko dalyviai šokinėjo maišuose, bėgiojo, varė kamuoliuką lazda. Estafetėse I vietą užėmė svečių komanda, II vietą 5a5b ir 6a6b klasės komandos.

Trikovės rungtį (prisitraukimai, šuolis į tolį, 100 m. bėgimas) I vietą laimėjo 9b klasės mokinys Aleksej Kurilčik; 8b klasės mokinys Aleksandr Mackelo; II vietą laimėjo 8b klasės moksleivis Maksim Černiavskij.

Futbole I vieta atiteko svečių komandai, II vieta mūsų 7b klasės berniukų komandai. Taip pat septintokai sužaidė draugišką krepšinio (5×5) ir tinklinio mačą. Šventė baigėsi virvės traukimu.

Ši diena suteikė daug teigiamų emocijų visiems dalyviams. Dėkojame visiems dalyvavusiems šventėje,  be to esame dėkingi mokytojoms už pagalbą ir gerai praleistą laiką.

Sporto ir sveikatingumo dienos organizatoriai: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Venciuvienė ir kūno kultūros mokytoja Olga Leontjeva – Kurčeikienė.

sporto diena

Nuotraukas galite pamatyti čia.