Rudenėlis

Kas einate iš žemės, eikit rudenį,

kad jūs galėtumėt įminti paskutines pėdas

į arimą,

šąlantį ir liūdintį.

Taip sakė vienas poetas, nes ruduo dažnai mums kelia gamtos ciklo pabaigos asociacijas. Tačiau tai ir spalvingų lapų bei gausaus derliaus laikas. Todėl Pavilnio pagrindinės mokyklos auklėtiniai – priešmokyklinės grupės vaikai į „Rudenėlio“ šventę rinkosi gerai nusiteikę. Spalio viduryje vykęs renginys buvo skirtas patiems mažiausiems mokyklos auklėtiniams, kad jie geriau pažintų metų laikus ir sužinotų, kokį derlių mums atneša ruduo. Mokyklos aktų salėje susirinko žiūrovai: pradinių klasių mokiniai su klasių auklėtojomis bei priešmokyklinės grupės vaikų tėveliai. Mažieji vaidino eiliuotą pasaką „Kodėl pomidoras raudonuoja“. Vaikai deklamavo eilėraščius apie daržoves: kopūstus, agurkus, bulves bei burokus, svogūnus, baklažanus ir paprikas. Apdainavo žaliąjį kopūstą, skanų buroką, sveiką svogūną ir kitas daržoves.

Po vaidinimo vyko viktorina bei žaidimas, kurių metu vaikai galėjo paragauti įvairiausių daržovių, pajusti jų gardų skonį, įminti mįsles apie vaisius bei daržoves. Į viktoriną mielai įsitraukė ir dalis tėvelių, kurie kartu pasidžiaugė šventės akimirkomis. Žaidimo „Atspėk daržovę“ nugalėtojai buvo apdovanoti šviežiomis daržovėmis bei medaliais. Visi šventės dalyviai padėkojo rudenėliui už gausų derlių ir vaišes!

Vilniaus Pavilnio pagrindinės mokyklos bendruomenė

SONY DSC SONY DSC SONY DSChttp://l24.lt/lt/svietimas/item/269701-rudenelio-svente