Vasaros stovykla 2019 ,,Žaiskime kartu“. Edukacinė-pažintinė kelionė po Trakus ,,Pasivaikščiojimas su Vytautu Didžiuoju”

Birželio 10 dieną pradinių klasių mokiniai turėjo šaunią progą apsilankyti „AJ šokolado“ restorane, esančiame Trakuose. Vaikai galėjo padegustuoti dar neragautų skanumynų, pasiklausyti istorijų apie šokoladą, pamatyti visą šokoladinio saldainio gimimo procesą ir patys savo rankomis pasigaminti saldainių. Be to, dalyviai buvo supažindinti su konditerio profesija. Mokiniams patiko praktinis darbas, o ypač tai, kad savo pagamintus saldainius galėjo suvalgyti. Visi dalyviai tapo gero šokolado ekspertais ir gavo tai patvirtinančius pažymėjimus, pasirašytus paties šokolado meistro Algimanto Jablonsko.

Paragavę tradicinių karaimų pyragėlių su mėsa – kibinų, vaikai turėjo laiko susipažinti su pačiu miestu.

Ši ekskursija praplėtė moksleivių akiratį ir suteikė daug naudingų žinių apie šokolado gamybos paslaptis. Į namus mokiniai grįžo pilni įspūdžių, prisismaližavę ir su šypsenomis veiduose,  todėl mes,  klasės vadovės, džiaugiamės pavykusia kelione.

Pradinių klasių vyr . mokytoja Valentina Višniakova

pirma

Nuotraukas galite pamatyti čia.