Edukacinė pamoka Valstybės saugojamų teritorijų tarnyboje

Birželio 18 dieną 5a, 5b, 9a ir 9b klasių mokiniai kartu su klasių vadovais apsilankė Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos Nacionaliniame lankytojų centre, kuriame turėjo netradicinę pamoką. Informacija apie nacionalinius ir regioninius parkus buvo pateikta itin patraukliai: centre įrengta įdomi ekspozicija. Ji – ne tik įdomi turiniu, bet ir stebinanti vizualiais sprendimais. Įėję mokiniai pasijuto tarsi gamtos apsuptyje: žolynai, paukščiai, žiogai aplinkui, o užvertus galvą – debesys. Mokiniai turėjo galimybę ne tik sužinoti apie saugomas teritorijas, bet ir praturtinti biologijos, geografijos ir istorijos žinias apie savo kraštą. Apsilankymas Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos Nacionaliniame lankytojų centre padėjo mokiniams suprasti, ką ir kodėl reikia saugoti, kodėl gamtosauga yra svarbi žmonijai.

9a klasės vadovė Renata Myškina

IMG_2726Nuotraukas galite pamatyti čia.