Dėl ugdymo proceso pabaigos 2019−2020 mokslo metais

Informuojame, kad vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos 2020 m. gegužės 11 d. raštu Nr. SR-2206 bei Vilniaus miesto savivaldybės 2020 m. gegužės 6 d. raštu Nr. A54-193/20 (3.3.13.1E-AD24) (toliau –  Vilniaus m. savivaldybės raštas), 1-8 klasių mokiniams turime užtikrinti sklandžią ugdymo proceso pabaigą koreguojant Bendruosius ugdymo planus. 1-4 kl. ugdymo proceso trukmė – 167 dienos, 5-8 kl. – 177 dienos.

Vadovaujantis Bendrųjų ugdymo planų 9 punktu ir Vilniaus m. savivaldybės rašte pateiktomis rekomendacijomis, mokyklos administracija nutaria:

Vilniaus Pavilnio pagrindinės mokyklos visų klasių mokiniams ugdymo procesą iki mokslo metų pabaigos organizuoti nuotoliniu būdu.

1. 1-4 kl. mokiniams ugdymo procesą baigti birželio 5 d.
  • Iki gegužės 29 dienos tęsti nuotolinį  mokymą(si) ir pagal poreikį intensyvinti kursą.
  • Birželio 1-4 dienomis pagal iš anksto sudarytą grafiką mokykloje organizuoti konsultacijas mokiniams, turintiems mokymosi sunkumų ar spragų.
  • Birželio 1-4 dienomis pagal iš anksto sudarytą grafiką organizuoti mokinių grįžimą į mokyklą asmeninių daiktų susitvarkymui, mokymo priemonių grąžinimui ir kt. organizaciniams reikalams.
  • Birželio 5 dieną pagal sudarytą grafiką organizuoti pažymėjimų įteikimą 4 kl. mokiniams.
  1. 5-10 kl. mokiniams ugdymo procesą baigti birželio 19 d.
  • Iki birželio 12 dienos tęsti nuotolinį  mokymą(si) ir pagal poreikį intensyvinti kursą.
  • Birželio 15-17 dienomis pagal mokytojų sudarytą grafiką mokykloje organizuoti konsultacijas mokiniams, turintiems mokymosi sunkumų ar spragų. Klasių vadovams pagal galimybes ir mokinių poreikį organizuoti virtualių muziejų lankymą.
  • Birželio 15-17 dienomis pagal iš anksto sudarytą grafiką organizuoti mokinių grįžimą į mokyklą asmeninių daiktų susitvarkymui, mokymo priemonių grąžinimui ir kt. organizaciniams reikalams.
  • Birželio 18 dieną pagal sudarytą grafiką organizuoti pažymėjimų įteikimą 8 kl. mokiniams.
  • Birželio 19 dieną pagal sudarytą grafiką organizuoti pažymėjimų įteikimą 10 kl. mokiniams.
  • Birželio 22-26 dienomis organizuoti darbą su mokiniais, turinčiais įsiskolinimą iš ugdymo plano dalyko.

Parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Venciuvienė