Kūrybiškai mokėsi verslumo

Spalio 6 d. Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazijoje vyko ,,Verslumo mokymai“ –  vienos dienos renginys mūsų mokyklos auklėtiniams bei minėtosios progimnazijos mokiniams. Mokymai  buvo organizuoti pagal Lietuvos Junior  Achievement  programą. Iki pat projekto pabaigos bus nuolat vykdomas mokytojų/mokinių konsultavimas, o gruodžio mėn. mokiniai bus kviečiami į LJA organizuojamą renginį eXpo, kurio metu jie galės pristatyti savo pagamintus produktus.

Mokiniai buvo supažindinti su Lietuvos Junior Achievement programa (finansinis raštingumas, karjeros ugdymas ir  verslumas). Ji padeda jauniems žmonėms atpažinti savo profesinį kelią, per praktinį patyrimą ugdyti juose etiško verslumo dvasią ir atsakomybę už savo gyvenimo gerovę.

Vaikai siūlė idėjas, o vėliau buvo kuriamas idėjos prototipas. Mūsų mokiniams gerai sekėsi atlikti visas kūrybines užduotis. Dabar laukiame antro etapo, kai vyks praktiniai mokymai, kuriuose mokiniai gamins savo sukurtus produktus.

Dalyvaujančios Lietuvos Junior Achievement programoje mokytojos:

Kristina Maloglozova ir Edita Kazakevičienė