Integruota biologijos ir anglų kalbos pamoka netradicinė aplinkoje

Mūsų mokykloje spalio 19 dieną vyko integruota biologijos ir anglų kalbos netradicinė pamoka „Augalai, gyvūnai ir grybai šalia mūsų”.

Praktines užduotis iš anksto mokiniams paruošė biologijos vyr. mokytoja Laura Šablevičienė. Šalia mokyklos esančiame Pavilnių regioniniame parke 5a klasės mokiniams reikėjo surinkti pažymėtus ant dėžutės augalus, gamtines medžiagas ir  išmokti jas atpažinti. Anglų kalbos vyr. mokytoja Renata Myškina moksleivius išmokė augalų pavadinimus įvardinti angliškai, taip pat mokiniai išmoko palyginti surinktų skirtingų gamtinių medžiagų aukštį, spalvą ir dydį. Integruota pamoka gamtoje mokiniams suteikė platesnį gamtamokslinį pažinimą bei išmokė naujų žodžių anglų kalba. Gautas žinias mokiniai įvertino puikiai ir akcentavo, kad pamoka buvo įdomi, išskirtinė.

Biologijos vyr. mokytoja Laura Šablevičienė

Anglų kalbos vyr. mokytoja Renata Myškina