Be vandens – nė dienos!

Kiekvienais metais kovo 22 d. visame pasaulyje švenčiama Pasaulinė vandens diena. 1a ir 3a klasių mokiniai irgi paminėjo tą svarbią dieną. Šios dienos tikslas buvo skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų. Mūsų Žemė vadinama „Žydrąja planeta” – jai tokią spalvą suteikia vanduo. Vanduo permerkia, aptaško, banguoja, pagirdo, drėkina, gaivina, nuplauna, teka, laša, liejasi, užšąla, garuoja… Vanduo negyvas, bet jis yra gyvybė.

Vaikai labai mėgsta eksperimentuoti. Jausmas, kuomet mokytoja „sukuria stebuklą“, leidžia patiems vaikams jį pakartoti ir taip atskleisti to „stebuklo“ mokslinę prigimtį yra nepakartojamas. Vaikai visuomet nori išsiaiškinti, kaip viskas vyksta. Dar geriau, kai jie gali tai padaryti patys. Ar gali būti didesnis džiaugsmas už vaiko nuostabą: „Pažiūrėk, ką aš padariau!“

Pradinių klasių vyr. mokytoja Valentina Višniakova